„NeoLife Pro Vitality Plus“ - maisto papildai

Prekės kodas: 942
71,40 €
NeoLife Pro Vitality Plus/ sveikaseima.lt
  • NeoLife Pro Vitality Plus/ sveikaseima.lt
  • NeoLife Pro Vitality Plus

„NeoLife Pro Vitality Plus“ - maisto papildai

Prekės kodas: 942
71,40 €
Pakuotėje: 30 maišelių - po 3 kapsules ir 1 tabletę (1 kapsulė „Tre-en-en”, 1 kapsulė „Carotenoid Complex”, 1 kapsulė „Omega-3 Salmon Oil Plus”, 1 tabletė „Essential Vitamin & Mineral Complex").

Pristatymas per 3 - 5 d.d.
Prekių grąžinimas per 14 d.d.
Patogus ir saugus atsiskaitymas.

Vitaminų kompleksas “NeoLife Pro Vitality Plus”

Mitybos papildymas geriausiomis maistinėmis medžiagomis iš sveikų grūdų, vaisių, daržovių ir žuvies

„NeoLife Pro Vitality Plus" -  maisto papildai padėsiantys papildyti mitybos racioną natūraliais vitaminais ir mineralais iš vaisių, daržovių, grūdų ir žuvies. Supakuoti patogioje nešiojamoje pakuotėje, kurią galite įsidėti į kišenę ar krepšį. Energija ir gyvybingumas - pilnavertės mitybos rezultatas! „NeoLife Pro Vitality Plus"  - tai puikūs maisto papildai tiek sportuojantiems, tiek gyvenantiems aktyvų kasdieninį gyvenimo būdą. Tai maisto papildai gerai savijautai, kurie padeda jums išlikti puikios formos, suteikia geriausių maistinių medžiagų iš sveikų, neapdorotų šaltinių.

Kodėl verta rinktis “NeoLife Pro Vitality Plus” maisto papildų kompleksą?

Patogi pakuotė ir natūralios maistinės medžiagos, kurių trūksta kasdieninėje mityboje

Dėja, dažno mūsų, kasdieninė mityba nėra pakankamai subalansuota. Retas kasdien suvalgome rekomenduojamą kiekį vaisių ir daržovių. O grūdų ar žuvies produktų mūsų racione tikrai trūksta dar labiau. 

„NeoLife Pro Vitality Plus" - maisto papildai praturtina organizmą maistinėmis medžiagomis iš sveikų šaltinių, kurių trūksta mūsų racione. 

Vartokite maisto papildų kompleksą „NeoLife Pro Vitality Plus", jeigu:

  • kasdien nesuvartojate rekomenduojamų 5-13 porcijų daržovių ir vaisių;

  • kasdien nesuvartojate bent 1 porcijos sveikų grūdų produktų;

  • mitybos racione trūksta žuvies produktų;

  • įtemptas gyvenimo tempas įtakoja nepilnavertę mitybą (pusfabrikačiai, netinkamai subalansuota mityba, kurioje nėra pakankamai maistinių medžiagų).

Kas sudaro vitaminų kompleksą “NeoLife Pro Vitality Plus”?

18 vitaminų ir mineralų kompleksas imuniteto stiprinimui 

„NeoLife  Pro Vitality Plus" pakuotėje esantys natūralūs vitaminai ir mineralai - stiprinantys mūsų sveikatos ir gyvybingumo pagrindą. Kiekvienos dienos norma supakuota atskiroje, patogioje pakuotėje. Pakuotėje yra 4 moksliškai patvirtinti produktai, suteikiantys pačių svarbiausių medžiagų, esančių sveikuose grūduose, vaisiuose, uogose, daržovėse ir žuvyje. :

  • „Tre-en-en” - tai sveikų grūdų koncentratas, kuris maitina ląsteles ir suteikia joms daugiau energijos bei gyvybingumo. Maisto papildai su vitaminu E - gerina ląstelių membranos veiklą. Maisto papildai suteikia augalinės kilmės lipidų, būtinų optimaliai sveikatai ir ląstelių veiklai. Juose yra omega-6 ir omega-3 riebiųjų rūgščių, fitosterolių, įskaitant beta sitosterolį, gama orizantolį, stigmasterolį, kampasterolį ir oktakozanolį;

  • „Carotenoid Complex” - „Carotenoid Complex” suteikia 15 skirtingų karotenoidų Jūsų organizmui, apsaugo ląsteles ir stiprina imuninę sistemą. Tai karoteinoidų ir vitamino E maisto papildas. Tai patentuota formulė, kurios sudėtyje yra stiprūs karotenoidai iš morkų, špinatų, paprikų, pomidorų, braškių, abrikosų ir persikų ;

  • „Omega-3 Salmon Oil Plus” - maisto papildas, užtikrinantis visų 8 žmogaus mitybai svarbių omega-3 šeimos komponentų nustatytą normą. Pagamintas iš švaraus, natūralaus lašišos aliejaus ir suteikia visą vieno turtingiausių omega-3 riebalų rūgščių šaltinių naudą;

  • „Essential vitamin & Mineral Complex” - suteikia pagrindinių 18 vitaminų ir mineralų svarbių Jūsų gerai savijautai ir organizmui. Tai visavertis vitaminų ir mineralų kompleksas užpildantis mitybos spragas.

Maisto papilduose esantys vitaminai ir mineralai papildo organizmą reikiamomis medžiagomis, bei užpildo mitybos spragas. Sudėtyje esantis vitaminas C ir  vitaminas E padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. EPR ir DHR padeda palaikyti normalią širdies veiklą. Vitaminai A, C ir D padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Sudėtyje taip pat gausu geležies, kuri padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį, o cinkas padeda palaikyti normalią odos, plaukų ir nagų būklę.

Vartojimas:  1 maišelis „NeoLife Pro Vitality Plus"  pusryčių metu.

Rodyti etiketę

Maisto papildas negali būti naudojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu tinkamai subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.
• Neviršyti rekomenduojamos paros normos.
• Saugoti nuo vaikų.

„NeoLife International" konsultantas Gediminas (ID 57-839596)

Maisto tvarkymo subjekto numeris 290003430

Komentarų nėra