"Carotenoid Complex" - "NeoLife" maisto papildas

Prekės kodas: 566
79,90 €
Carotenoid Complex / sveikaseima.lt
  • Carotenoid Complex / sveikaseima.lt

"Carotenoid Complex" - "NeoLife" maisto papildas

Prekės kodas: 566
79,90 €
90 kapsulių.

Pristatymas per 3 - 5 d.d.
Prekių grąžinimas per 14 d.d.
Patogus ir saugus atsiskaitymas.

NeoLife karotenoidų kompleksas “Carotenoid Complex”

Karotenoidai, kurių yra spalvotuose vaisiuose ir daržovėse, teigiamai veikia Jūsų sveikatą

Valgyti vaisius ir daržoves sveika ir naudinga Jūsų sveikatai, bet ar suvalgome jų pakankamai kasdien? Rekomenduojama suvalgyti net  5-13 vaisių ir daržovių porcijų per dieną. "Caroteinoid Complex" padės užpildyti mitybos spragas, tiems, kurie vartoja nepakankamai vaisių ir daržovių. Šis karotenoidų kompleksas suteiks natūralių maistinių medžiagų iš morkų, pomidorų, špinatų, raudonųjų paprikų, braškių, abrikosų ir persikų. Tai maisto papildai, suteikiantys stiprių karotenoidinių medžiagų iš sveikų produktų.

Kodėl verta rinktis NeoLife karotenoidų kompleksą “Carotenoid Complex”?

„Carotenoid Complex" maisto papildai - geriausias pasirinkimas imuniteto stiprinimui!

Karotenoidai yra stiprūs riebaluose tirpstantys antioksidantai. Mokslas įrodė, kad šios augalinės maistinės medžiagos gali palaikyti ir stiprinti imunitetą, bei turėti daug kitų kitų privalumų, ypač stiprinti pavargusias akis. Karotenoidų maisto papildai „Carotenoid Complex" sukurti ir gaminami tik iš sveikų produktų, taigi tai pats didžiausias karotenoidų spektras ir maistingosios medžiagos reikiamos Jūsų organizmo stiprinimui.

 

Kas sudaro NeoLife maisto papildus “Carotenoid Complex”?

Kiekvienoje kapsulėje yra tiek karotenoidų, kiek yra normalioje vaisių ir daržovių porcijoje

Yra žinoma daugiau nei 600 karotenoidų rūšių ir jie didžiausią naudą teikia, kai vartojami visi kartu. Šias mitybos spragas užpildyti galite naudodami “Carotenoid Complex” maisto papildus. Karotenoidų kompleksas - visiškai natūralus maisto papildas, jame nėra kvapiųjų medžiagų, skonio stipriklių, dirbtinių dažiklių ir saldiklių.

Ypatingai turtingi karotenoidų koncentratai gaminami iš natūralių maisto šaltinių: sveikų pomidorų, morkų, špinatų, raudonųjų paprikų, braškių, abrikosų, persikų ir natūralaus alyvuogių aliejaus. Sudėtyje yra 15 veiksmingų karotenoidų: alfa, beta, cis beta, gama ir zeta karoteno, likopeno, cis likopeno, luteino, zeaksantino, alfa ir beta kriptoksantino, violaksantino, kontaksantino, kapsantino ir kriptokapsino.

Karotenoidų komplekso sudėtyje yra natūralaus leticino, gaminamo iš sojų aliejaus, kuris sustiprina maistinių medžiagų stabilumą. Leticinas sustiprina karotenoidų patvarumą ir padeda juos skaidyti virškinimo metu.

Sudėtyje esantis visiškai švarus ir natūralus vitaminas E padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

Vartojimas: 1-3 kapsules per dieną.

Rodyti etiketę

  • Maisto papildas negali būti naudojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu tinkamai subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.
  • Neviršyti rekomenduojamos paros normos.
  • Saugoti nuo vaikų.

NeoLife International" konsultantas Gediminas (ID 57-839596)

Maisto tvarkymo subjekto numeris 290003430

Komentarų nėra