Mokslas ir "NeoLife"

GRYNUMAS, GALINGUMAS IR ĮRODYMAS

"NeoLife" produktai paremti gamtos bei pagrįsti mokslo. "NeoLife" naudoja tik geriausios kokybės natūralias maistines medžiagas - žmogaus maisto grandinės sudedamąsias dalis. Jų svarba pagrįsta žymiausių pasaulio mokslininkų ir mitybos specialistų moksliniais tyrimais.

MOKSLO MEISTRIŠKUMO ISTORIJA

Dr. Arthur Furst (1914 - 2005) įkūrėjas  SAB

Dr. Arthur Furst (1914 - 2005)

SAB įkūrėjas, garbės narys, Ph.D., Sc.D., D-A.T.S., toksikologas, farmakologas, dešimties mokslo bendrijų narys, pasaulio sveikatos organizacijos konsultantas.

MITYBOS PAVELDAS

1976 m. dr. Furstas įkūrė Mokslo patarėjų tarybą (SAB), sukurusią "NeoLife" maisto papildų šeimą. Dabar turėdama jau visą eilę "NeoLife" produktų, Mokslo patarėjų taryba yra žymiausių pasaulio mokslininkų ir tyrinėjimų technologijų branduolys. SAB ženklas garantuoja Jums geriausius, saugiausius ir efektyviausius produktus pasaulyje. Mokslo patarėjų taryba (SAB): John R. Miller, Fred G. Hooper, Laszlo P. Somogyi, Arianna Carughi, David Shepherd, Diane E. Clayton, Mark Lowman, Liz Applegate.

John R. Miller

John R. Miller

Produktų technologas, tyrinėtojas, Niujorko Mokslų akademijos narys, Kosmetikos gamintojų bendrijos narys.

Fred G. Hooper

Fred G. Hooper

Ph.D., Biochemikas, mitybos specialistas, žymus produktų kūrėjas, rašytojas ir lektorius.

Laszlo P. Somogyi

Laszlo P. Somogyi

Ph.D., Maisto, mitybos mokslo specialistas, Maisto technologijos instituto mokslo bendrijos narys.

Arianna Carughi

Arianna Carughi

Ph.D., C.N.S., Mitybos specialistė Stanfordo universiteto mokslo draugijos narė.

David Shepherd

David Shepherd

Ph.D., Mikrobiologinės biochemijos specialistas Maisto technologijos ir fitochemijos ekspertas.

Diane E. Clayton

Diane E. Clayton

Ph.D., Biochemikė, maisto specialistė, sveikatos specialistė.

Mark Lowman

Mark Lowman

Biologas, produktų formulių sudarytojas, kokybės ekspertas.

Liz Applegate

Liz Applegate

Ph.D., mitybos ir, sporto mitybos specialistė.

AKTYVŪS

SAB nariai vadovauja šiuolaikiškiausiems tyrinėjimams. Be to, jie dalyvauja daugelyje svarbiausių pasaulio mokslo konferencijų ir seminarų, kuriuose dažnai pristato NeoLife mokslinius darbus.

JŲ DARBAI PUBLIKUOJAMI

SAB narių darbai ir mūsų produktų tyrinėjimai reguliariai spausdinami žymiausiuose moksliniuose žurnaluose: Journal of the American College of Nutrition, the International Journal of Toxicology, the FASEB Journal ir the American Journal of Clinical Nutrition.

GERBIAMI

"NeoLife" mokslo pasiekimai yra taip gerai žinomi, kad mūsų produktus vartoja tokių žymių įstaigų, kaip Jungtinių Valstijų Žemės ūkio departamento, UNESCO, įvairių pasaulio universitetų ir mokslo institucijų darbuotojai.   

Mūsų dalyvavimas mokslo bendruomenės veikloje yra labai svarbus, todėl NeoLife turėjo galimybę bendradarbiauti su Stenfordo universiteto Sveikatos biblioteka. Čia buvo pristatytos metinės "NeoLife" - Arthuro Fursto paskaitų serijos apie mitybą ir ligų prevenciją, paskirta bendra San Francisko universiteto ir Arthuro Fursto metinė stipendija paskutinio kurso studentui.

Tokiomis programomis "NeoLife", aktyviai remdama šiuo metu dirbančius mokslininkus, keičia požiūrį į sveiką maistą ir pabrėžia mitybos svarbą.