"Tre-en-en" - „NeoLife“ maisto papildai

Prekės kodas: 927
62,40 €
Tre-en-en - „NeoLife“ papildai (lipidai ir steroliai) / sveikaseima.lt
  • Tre-en-en - „NeoLife“ papildai (lipidai ir steroliai) / sveikaseima.lt

"Tre-en-en" - „NeoLife“ maisto papildai

Prekės kodas: 927
62,40 €

Pristatymas per 3 - 5 d.d.
Prekių grąžinimas per 14 d.d.
Patogus ir saugus atsiskaitymas.

Sveikų grūdų koncentratas maisto papildas "Tre-en-en". Maito papildas, kuriame gausu lipidų ir sterolių suteikiančių maistinių medžiagų ląstelėms, tai energija ir gyvybingumas Jūsų organizmui.

Pasirūpinkite ląstelės sveikata su "Tre-en-en" .Sveika ląstelė - geresnė sveikata, daugiau energijos ir geresnė savijauta. 

Mūsų organizme yra apie 73 milijardai ląstelių ir jos visos turi efektyviai funkcionuoti. Ląstelės suserga, jeigu sutrinka pusiausvyra tarp „gerų" ir „blogų" riebalų mūsų maiste. Jos deformuojasi ir sunyksta. Naujų sveikų ląstelių atsiradimas sutrikęs. Jeigu ląstelės membrana šių naudingų medžiagų nepraleidžia, tai, atitinkamai, iš jų nėra jokios naudos. Mes vis tiek pavargstame ir jaučiamės blogai.

Maisto papildai Tre-en-en - pirmas pasaulyje  „NeoLife“ kompanijos augalinės kilmės maisto papildas, skatinantis ląstelių funkcionavimą. Šis išskirtinis mitybos papildas aprūpina mūsų organizmą optimaliai sveikatai ir ląstelių funkcijai reikalingais lipidais ir steroliais, apimant omega 6 ir omega 3 riebiąsias rūgštis, betą-sitosterolį, gama-oryzanolį, stimasterolį, kampesterolį bei oktakosanolį. Maisto papildai "Tre-en-en" pagaminti pagal unikalią formulę „trys viename", kuri suteikia natūralių, veiksmingų, ląsteles maitinančių medžiagų. Lipidai ir steroliai yra išspausti iš trijų rūšių sveikų grūdų - kviečių, ryžių ir sojų.

Moksliškai įrodyta, jog maisto papildai "Tre-en-en" sustiprina efektyvų maisto medžiagų įsisavinimą. Veiksmingas maisto panaudojimas organizme garantuoja sveiką ir pilnavertį gyvenimą.

Maisto papildai "Tre-en-en" neturi jokio cholesterolio, mielių ar gluteno. Todėl "Tre-en-en" gali vartoti net alergiški žmonės.

Šis maisto papildas padės palaikyti gerą lipidų pusiausvyrą Jūsų organizme. Užpildo mitybos spragas ir organizmui suteikia reikiamą kiekį gerųjų lipidų ir sterolių. "Tre-en-en" skatina energiją ir gyvibingumą.

Vartokite 1-3 kapsules per dieną valgio metu.

Rodyti etiketę

• Maisto papildas negali būti naudojamas kaip maisto pakaitalas.
• Neviršyti rekomenduojamos paros normos.
• Saugoti nuo vaikų.

NeoLife International" konsultantas Gediminas (ID 57-839596)

Maisto tvarkymo subjekto numeris 290003430

Komentarų nėra