Veido kremas „Ultra Moisturizing Cream“ (sausai ir normaliai odai)

Prekės kodas: 365
56,00 €
Veido kremas „Ultra Moisturizing Cream“ (sausai ir normaliai odai) / sveikaseima.lt
  • Veido kremas „Ultra Moisturizing Cream“ (sausai ir normaliai odai) / sveikaseima.lt

Veido kremas „Ultra Moisturizing Cream“ (sausai ir normaliai odai)

Prekės kodas: 365
56,00 €

Pristatymas per 3 - 5 d.d.
Prekių grąžinimas per 14 d.d.
Patogus ir saugus atsiskaitymas.


„Ultra Moisturizing Cream“ veido kremas „Ultra Moisturizing Cream“ skirtas sausai ir normaliai odai.

Talpa: 75 ml.

Ekologiškas ir sertifikuotas, be parabenų, intensyviai drėkinantis veido kremas. Ši priemonė visapusiškai maitina ir minkština veido ir kaklo odą. Optimaliai drėkinantis kremas tinkantis normaliai ir sausai odai. Kremo sudėtyje yra išskirtinių jūros augalių: rudieji, žalieji ir raudonieji jūros dumbliai. Šie augalai  suteikia apsaugančių maistinių medžiagų, būtinų jūsų odos apsaugos sistemoms.

Sudėtyje naudojamos natūralios veikliosios medžiagos iš jūros augalų, kurios sinergiškai maitina, ramina ir skatina gyvybines odos funkcijas, padėdamos aktyviam ląstelių atnaujinimo procesui, saugodamos ir stiprindamos odos sluoksnį. Efektyvus kremas nuo raukšlių - sudėtyje yra su raukšlelėmis kovojantis kompleksas "Wrinkle-Fighting Complex“  iš unikalių augalinių polisacharidų iš žaliųjų jūros dumblių ir dažinės cezalpinijos. Sudėtyje esantis spanguolių ir saulėgrąžų sėklų eteriniai aliejai maitina odą ir papildomai palaiko apsauginį odos lipidų sluoksnį.

Veido kremas naudojamas kasdieniai odos priežiūrai ryte ir vakare - patepkite švariai nuvalytą veido ir kaklo odą nedideliu „Ultra Moisturizing Cream“ kremo kiekiu.  

RODYTI ETIKETĘ

NeoLife International" konsultantas Gediminas (ID 57-839596)

Komentarų nėra