Valomasis gelis „Cleansing Gel“

Prekės kodas: 362
46,00 €
Valomasis gelis „Cleansing Gel“ / sveikaseima.lt
  • Valomasis gelis „Cleansing Gel“ / sveikaseima.lt

Valomasis gelis „Cleansing Gel“

Prekės kodas: 362
46,00 €

Pristatymas per 3 - 5 d.d.
Prekių grąžinimas per 14 d.d.
Patogus ir saugus atsiskaitymas.


„Cleansing Gel“ valomasis gelis tinkantis mišriai ir riebiai odai.

Talpa: 150 ml.

Priemonė šalina nešvarumus ir veiksmingai valo veido odą. Mažina matomas poras ir suteikia odai glotnumo. Ekologiškas ir sertifikuotas valomasis gelisCleansing Gel“, be parabenų. Gelis pagamintas pagal unikalią formulią su švariu jūros vandeniu, kuris pasižymi didžiule natūralių mineralų ir mikroelementų, veiksmingai patenkančių ant išorinio odos sluoksnio, įvairove. Naudodami valomąjį gelį atgaivinsite ir subalansuosites savo veido ir kaklo odą.

Priemonės sudėtyje esantis mastikinių pistacijų lapų ekstraktas pasižymi odą valančiomis savybėmis, grynas jūros vanduo aprūpina epidermio ląsteles atstatančiais svarbiais mineralais ir mikroelementais. Hidrolizuoti kviečių baltymai (kviečių peptidai) turtingi nepakeičiamų aminorūgščių, kurie sustiprina natūralų odos sluoksnį, maitina, minkština ir ramina odą. Taip pat sudėtyje yra raudonųjų jūros dumblių ekstraktai, kurie stiprina natūralų odos sluoksnį.

Naudokite priemonę odos valymui - ant vatos tamponėlio ar lapelio uždėkite reikiamą priemonės kiekį ir tepkite ant odos, pamasažuokite. Kad priemonė suputotų - odą sudrėkinkite. Nuvalytą veido odą nuplaukite.

RODYTI ETIKETĘ

NeoLife International" konsultantas Gediminas (ID 57-839596)

Komentarų nėra