Tonikas „Balancing Tonic“

Prekės kodas: 360
36,00 €
Tonikas  „Balancing Tonic“ / sveikaseima.lt
  • Tonikas  „Balancing Tonic“ / sveikaseima.lt

Tonikas „Balancing Tonic“

Prekės kodas: 360
36,00 €
Išparduota

Pristatymas per 3 - 5 d.d.
Prekių grąžinimas per 14 d.d.
Patogus ir saugus atsiskaitymas.

Veido tonikas „Nutriance Organic“ - "NeoLife" kompanijos sukurtas veido tonikas  „Balancing Tonic“  tinka visiems odos tipams.

Talpa: 100 ml

TonikasBalancing Tonic“  subalansuoja ir atgaivina – veido ir kaklo odą.Veido tonikas prisitaiko prie odos fiziologijos ir yra būtinas visų tipų odos priežiūrai ir balansui. Tonikas nuvalo nešvarumus pašalindamas negyvas odos ląstelės nuo Jūsų veido ir kaklo odos, tuo pačiu atgaivindamas, tonizuodamas odą ir ją ramindamas.

Tonikas „Balancing Tonic“ - paruošia odos paviršių drėkinimui, puikiai tinka tonizuoti odą prie makiažą. Tonikas saugo odą nuo pavojingų elementų.

Sudėtyje nėra alkoholio.

Toniko sudėtyje esantis subalansuotas pH lygis tinka visiems odos tipams. Priemonė maloniai gaivina odą, pašalina nešvarumus jos nedžiovindamas. Naudodami veido toniką sumažinsite odos paraudimą, priemonė suteikia odos spalvai švytėjimo. Rekomenduojamas visiems odos tipams.

Tonikas kliniškai išbandytas prižiūrint dermatologams pirmaujančioje Europos odos priežiūros klinikoje ir įrodyta, kad priemonė saugi ir nedirgina odos.

Tonikas nesukelia odos dehidratacijos. Nustatyta, jog jau po pirmojo karto, panaudojus „ Balancing Tonic“, šis tonikas vos po 30 min. padidina odos drėgmės lygį ir išlaiko jį iki 4 val. mineralizuoja ir balansuoja odą.

Sudėtyje esantis rugiagėlių vanduo ramina ir minktina odą. Ženšenis ir ginkmedis  pasižymi drėkinamosiosmis ir stimuliuojančiomis savybėmis, o rudieji jūros dumblių ekstraktai, turingi jodu ir magniu, mineralizuoja ir balansuoja odą.Naudojimo būdas: 

Toniką naudokite kasdien po odos valymo - vatos tamponėliu ar kosmetiniu vatos diskeliu užtepkite pakankamą „Balancing Tonic“ kiekį ant veido odos

„Balancing Tonic“, tai ekologiška ir sertifikuota kosmetika, kurios sudėtyje parabenų.

„NeoLife" kompanijos „Nutriance Organic“ linijos odos priežiūros priemonės, kurių gamyboje, laikantis griežtų kokybės ir aplinkos apsaugos standartų, naudojami geriausi ingredientai ir metodai, sertifikuotosCOSMOS ORGANIC sertikatu, kurį suteikė ECOCERT GREENLIFE.

RODYTI ETIKETĘ

NeoLife International" konsultantas Gediminas (ID 57-839596)

Komentarų nėra