„Super 10“ universali valymo priemonė

Prekės kodas: 16
24,10 €
„Super 10“ - GNLD /NeoLife universali valymo priemonė / sveikaseima.lt
  • „Super 10“ - GNLD /NeoLife universali valymo priemonė / sveikaseima.lt

„Super 10“ universali valymo priemonė

Prekės kodas: 16
24,10 €

Pristatymas per 3 - 5 d.d.
Prekių grąžinimas per 14 d.d.
Patogus ir saugus atsiskaitymas.

NeoLife „Super 10“ - universali valymo priemonė.

Universali valymo priemonė tinkanti naudoti įvairiems nešvarumams.

Talpa: 1 litras.

Valymo priemonė pagaminta pagal trigubo poveikio formulę, kuri puikiai valo purvą ir nešvarumus. Ši priemonė stipri, bet saugi Jums ir aplinkai. 

Priemonę galite naudoti:

  • Virtuvės priežiūrai. Puikiai tinka valyti įvairius prietaisus, medžio, metalo dirbinius, emaliuotus paviršius, viryklių paviršius. Ši valymo priemonė puikiai tinka ne tik buitinės technikos, bet ir puodų, bei kepsninių priežiūrai.
  • Vonios kambario priežiūrai. Valymo priemonė puikiai tinka vonios įrangos priežiūra. Iškeiskite savo naudojamas valymo priemones nuo kalkių į  universalią priemonę "Super 10" - tai priemonė tinkanti grindims, šalinanti nešvarumus ir kalkių nuosėdas nuo plytelių. "Soft 10" tinka įvairiems paviršiams. 
  • Skalbimui. Veiksmingo poveikio valymo priemonė puikiai išvalo rašalo, pieštukų, lūpų dažų ir giliai įsiskverbusias dėmes, bei nešvarumus. 
  • Svetainėje. Draugiška aplinkai sudėtis leidžia šią priemonę naudoti saugiai gyvenamosiose patalpose. Universali valymo priemonė puikiai tinka kilimų valymui. Dėl trejopo priemonės poveikio iš kilimo bus ne tik pašalinti nešvarumai, suteiktas malonus kvapas, bet ir apsauga - priemonė impregnuoja audinį ir neleidžia įsigerti nešvarumams. Šią priemonę taip pat galite panaudoti langams, bei kitiems paviršiams.
  • Garaže. Nors ši priemonė yra saugi aplinkai, tačiau jos sudėtyje esančios medžiagos puikiai valo ir "stipresnio" poveikio reikalaujančius nešvarumus. Ši valymo priemonė puikiai tinka mašinos varikliui - nuvalo purvo ir alyvos dėmes. Taip pat priemonę galite naudoti  įrankių, garažo grindų plovimui, vinilo ir dirbtinės odos paviršiams. "Soft 10" puikiai tinka naudoti ir kaip kondicionierių valymo priemonę.
  • Kieme.  Trigubo poveikio valymo priemonė puikiai tinka kepsninių grotelėms, vartams, bei sodo baldų valymui. Taip pat tai efektyvi trinkelių valymo priemonė.

Nepraleiskite progos įsigyti natūralios ir efektyvios valymo priemonės internetu!

RODYTI ETIKETĘ

Nepriklausomas "NeoLife International" konsultantas Gediminas (ID 57-839596)

Komentarų nėra