Rankų kremas ir kūno losjonas

Prekės kodas: 315
14,40 €
Rankų kremas ir kūno losjonas / sveikaseima.lt
  • Rankų kremas ir kūno losjonas / sveikaseima.lt

Rankų kremas ir kūno losjonas

Prekės kodas: 315
14,40 €

Pristatymas per 3 - 5 d.d.
Prekių grąžinimas per 14 d.d.
Patogus ir saugus atsiskaitymas.

Rankų kremas  ir kūno losjonas „Moisturizing Hand & Body Lotion“ - dvi puikios panaudojimo galimybės, vienoje unikalioje formulėje.

Talpa: 250 ml.

Įvairūs nešvarumai, tokie kaip saulė, vėjas, aplinkos teršalai, sintetinės valomosios priemonės, nešvarumai, riebalai, vanduo, chloras ir šaltas oras neigiamai veikia mūsų odą. Klinikiniais duomenimis įrodyta, kad rankų kremas - kūno losjonas, „Nutriance Moisturizing Hand & Body Lotion” minkština odą, ji tampa švelni kaip šilkas. Unikali priemonės sudėtis: maitinantis alavijas, minkštinantis provitaminas B5 (pantenolis) ir raminanti ramunėlė puikiai ir ilgam drėkina odą.

Naudokite šią priemonė kasdieniniai odos priežiūrai, kad oda jaustųsi gerai ir išliktų jauna.

Rankų kremas - kūno losjonas saugo odą nuo kenksmingo saulės, vėjo, šalčio ir kito aplinkos poveikio, su kuriuo oda susiduria kiekvieną dieną , todėl priemonė puikiai tinka betkokiu sezonu. Ši priemonė suteikia odai drėgmės ir glotnumo visai dienai.

Sudėtyje esantis alavijas, glicerinas ir pantenolis drėkina ir palaiko odos, pažeistos saulės, vėjo ir kito aplinkos poveikio, drėgmės balansą. Klinikiniais tyrimais įrodytas ilgalaikis losjono poveikis - net po 4 valandų nuo losjono užtepimo pastebėtas odos drėgmės padidėjimas

Kremo sudėtyje esantis ramunėlių ekstraktas maitina odą ir atgaiviną sveiką Jos švytėjimą. Kremas gerai susigeria. Sudėtyje nėra aliejų.

Tinka kasdieniniai odos priežiūrai, visų tipų odai. Vandenyje tirpi formulė padeda išlaikyti normalų odos pH.

Priemonė kliniškai ištirta viename prestižiškiausių Europos dermatologijos centrų.

RODYTI ETIKETĘ

NeoLife International" konsultantas Gediminas (ID 57-839596)

Komentarų nėra