Kondicionierius plaukams „Enriching Conditioner“

Prekės kodas: 312
12,60 €
Kondicionierius plaukams / sveikaseima.lt
  • Kondicionierius plaukams / sveikaseima.lt

Kondicionierius plaukams „Enriching Conditioner“

Prekės kodas: 312
12,60 €

Pristatymas per 3 - 5 d.d.
Prekių grąžinimas per 14 d.d.
Patogus ir saugus atsiskaitymas.

 „Enriching Conditioner“ kondicionierius plaukams drėgina ir suteikia jiems gyvumo, bei lengvumo, regeneruoja plauko struktūrą. Plaukai tampa glotnūs ir lengviau prižiūrimi.

Talpa: 250 ml.

Sudėtyje esantys provitaminas B5 (pantenolis), saldžiojo migdolo ekstraktas ir drėkinamieji komponentai leidžia plaukams atrodyti sveikiems ir žvilgantiems.

Kokybiškas, natūralios sudėties kondicionierius plaukams, suteikia glotnumo ir neapsunkina jų, stiprina plaukus, sulaiko drėgmę, kad plaukai būtų gyvybingi ir švelnūs.

Kondicionierius plaukams „Enriching Conditioner“ sugrąžina plaukams natūralų blizgesį, elastingumą, gyvybingumą ir ištaiso šukuosenos formavimo bei drėgmės trūkumo padarytą žalą. Apsaugo natūralų apsauginį odos sluoksnį nuo kenksmingų saulės, vėjo,šukuosenos formavimo, dažymo ir šukavimo poveikių. Padeda išlaikyti normalų plaukų drėgmės balansą, užkirsdamas kelią plaukų išsausėjimui ir šakojimuisi -plaukai tampa purūs ir lengvai šukuojami.

Unikalios sudėties plaukų priežiūros priemonė rūpinasi plaukais, jie tampa minkšti, lengvai šukuojami ir purūs. Regeneruoja sausus ir pažeistus plaukus. Saugo nuo kenksmingų aplinkos veiksnių. 

Švelni, lengvai išskalaujama plaukų priežiūros priemonė suteikia jiems gyvybingumo ir paklusnumo. Vandenyje tirpi formulė padeda išlaikyti normalų plaukų ir galvos odos pH balansą. Kondicionierius ištirtas viename prestižiškiausių Europos dermatologijos centrų.  Aukštos kokybės komponentai sukuria malonų, švelnų ir neįkyrų aromatą.

NeoLife" kompanijos „Nutriance“ linija pristato aukštos kokybės produkciją kasdieninei plaukų ir kūno priežiūrai.

RODYTI ETIKETĘ

NeoLife International" konsultantas Gediminas (ID 57-839596)

Komentarų nėra