„CoQ10" - "NeoLife" kofermentas

Prekės kodas: 930
64,40 €
Kofermentas Q10 - NeoLife „CoQ10 / sveikaseima.lt
  • Kofermentas Q10 - NeoLife „CoQ10 / sveikaseima.lt

„CoQ10" - "NeoLife" kofermentas

Prekės kodas: 930
64,40 €
 Pakuotėje yra 60 kapsulių.

Pristatymas per 3 - 5 d.d.
Prekių grąžinimas per 14 d.d.
Patogus ir saugus atsiskaitymas.

Kofermentas “CoQ10”

Kofermentas Q-10 (KoQ10) dar žinomas, kaip ubichinonas

Iš natūralių šaltinių pagamintas "NeoLife" kofermentas „CoQ10" - Jūsų kasdieniniai energijai ir ištvermei, geresnei širdies ir kraujagyslių sveikatai, raumenų regeneracijai ir geresnei smegenų veiklai, bei atminčiai. 
Kofermentas pagamintas naudojant pačias šiuolaikiškiausias technologijas ir yra itin gerai įsisavininamas "CoQ10" kartu su tarpusavyje sąveikaujančiomis maistinėmis medžiagomis. Mūsų organizme prasta mitybą, netinkami gyvenimo būdo įpročiai, bei vartojami vaistai tikrai išeikvoja kofermento "CoQ10" atsargas. Kofermento atsargas organizme būtina papildyti, tam puikiai tinka natūralus "NeoLife" kofermentas "CoQ10".

 

Kodėl verta rinktis kofermentą “CoQ10”?

Didžiausia kofermento koncentracija randama daugiausiai energijos naudojančiuose organuose - širdyje, kepenyse ir inkstuose.

Kofermentą KoQ10 gamina pats organizmas, tačiau bėgant metams jo gamyba organizme ženkliai sulėtėja.

Mūsų organizme prasta mitybą, netinkami gyvenimo būdo įpročiai, bei vartojami vaistai tikrai išeikvoja kofermento "CoQ10" atsargas. Kofermento atsargas organizme būtina papildyti, tam puikiai tinka natūralus "NeoLife" kofermentas "CoQ10"
Vartoti kofermentą, rekomenduojama:
  • Vyresnio amžiaus žmonėms, kurių organizmas kofermento gamina mažiau.
  • Dažniausiai žmonėms nuo 50 metų, organizmas kofermento pagamina 50% mažiau!
  • Norintiems užpildyti mitybos spragas, dėl kurių organizmas negamina pakankamai kofermento.
  • Jeigu vartojate statinus arba nereceptinius vaistus.

 

Kas sudaro kofermentą “CoQ10”?

Natūralus, itin gerai įsisavinamas KoQ10

Išskirtinis NeoLife augalinių lipidų ir sterolių mišinys. Išgaunamas iš sveikų grūdų lipidų ir sterolių. Šis mišinys organizmui suteikia keturis tokotrienolius gaunamus iš ryžių, bei keturis augalinius sterolius (betasitosterolį, stigmasterolį, kampesterolį ir brasikasterolį) iš sojos.
Polifenolių mišinys, kurį sudaro natūralūs, iš sveikų šaltinių gaunami polifenoliai, o taip pat resveratroliai iš raudonųjų vynuogių. 
Vartodami kofermentą Q10 organizmas gaus reikiamą kiekį L-cisteino - svarbios amino rūgšties, reikalingos gliutationo biosintezei ląstelėse, kitų svarbių sudedamųjų dalių: saulėgrąžų lecitino, kokosų vidutinės grandinės trigliceridų (MCT) aliejaus, ryžių sėlenų aliejaus, kurie padeda įsisavinti kofermentą „CoQ10". 
Unikali, maisto papildo, kapsuliavimo technologija - virškinimas prasideda vos už 2 minučių ir tai paskatina greitą įsisavinimą. 
Natūralios sudėties, be jokių dažiklių!

Vartojimas: gerti po 2 kapsules „CoQ10" per dieną valgio metu.

Rodyti etiketę

  • Maisto papildas negali būti naudojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu tinkamai subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

  • Neviršyti rekomenduojamos paros normos.

  • Saugoti nuo vaikų.

NeoLife International" konsultantas Gediminas (ID 57-839596)

Maisto tvarkymo subjekto numeris 290003430

Komentarų nėra