"Garlic Allium Complex" - "NeoLife" maisto papildas

Prekės kodas: 555
24,70 €
Garlic Allium Complex / sveikaseima.lt
  • Garlic Allium Complex / sveikaseima.lt

"Garlic Allium Complex" - "NeoLife" maisto papildas

Prekės kodas: 555
24,70 €

Pristatymas per 3 - 5 d.d.
Prekių grąžinimas per 14 d.d.
Patogus ir saugus atsiskaitymas.

Česnakų - svogūnų papildas “Garlic Allium Complex”

Česnakinių daržovių maisto papildas


Česnako galia "NeoLife" maisto papilduose  „Garlic Allium Complex“ - tai patogus būdas padidinti česnako ir kitų česnakinių daržovių naudą mityboje. „GARLIC  Allium Complex“ yra šviežio česnako skiltelės pakaitalas, kuris neturi jokio kvapo ir yra  plataus spektro. Tai unikalus produktas iš česnako, jokie kiti maisto papildai  negali pasigirti tokiu pilnu česnakinių daržovių rinkiniu. 

"NeoLife" „GARLIC Allium Complex“ sudėtyje yra bioaktyvių česnakų, svogūnų, porų ir laiškinių česnakų, taip pat ir daug antioksidantinių savybių turinčių rozmarinų žolelių.

Aktyvus alicinas ir bioaktyvios medžiagos suteikia visą česnako galią ir naudą.

Kodėl verta rinktis “Garlic Allium Complex” česnakų-svogūnų maisto papildą?

Visi žinote česnako naudą, bet ar kasdien suvalgote pakankamą jo kiekį? 


„Garlic Allium Complex“ suteikia natūralių maistinių medžiagų iš česnakinių daržovių. Jokio česnako kvapo! Kiekvienoje dozėje yra 4200 mcg gryno alicino, taip pat svogūnų, laiškinių česnakų ir porų bioaktyvių medžiagų. Išskirtinė „tikslinė pristatymo" technologija pristato aktyvųjį aliciną tiesiai į žarnyną, pašalindama česnako kvapą ir sustiprindama absorbavimą. Speciali bekvapė formulė minimalizuoja česnako kvapą. Kadangi NeoLife „Garlic Allium Complex“ pristato aliciną į žarnyną, produktas padeda išvengti atsirūgimo ar česnako kvapo problemų, kadangi bioaktyvias medžiagas pristato ten, kur jos suteikia didžiausią naudą.

Kas sudaro česnakų-svogūnų maisto papildą  “Garlic Allium Complex”?

Česnakai, svogūnai, laiškiniai česnakai, porai ir jokio blogo kvapo burnoje!

Maisto papildo sudėtyje yra česnakų, svogūnų, laiškinių česnakų ir kitų česnakinių daržovių, kurios reikalingos imuniteto stiprinimui ir gerai savijautai.

Kiekvienoje tabletėje yra 4,2 g. alicino gaunamo iš koncentruoto česnako - šis alicino kiekis prilygsta vienai šviežio česnako skiltelei. Taip organizmą papildysite reikiamu kiekiu maistinių medžiagų.

Sudėtyje yra platus aktyvių medžiagų spektras, o unikali, tikslinga pristatymo technologija užtikrina, kad aktyvus alicinas pasieks žarnyną - tai unikalus procesas apsaugantis natūralius fermentus. 

Sudėtyje yra rozmarino - tai stipri, antioksidacinėmis savybėmis pasižyminti žolelė, kuri padeda apsaugoti tabletės turinį. 

“Garlic Allium Complex” - patogus būdas papildyti organizmą česnako galia kasdien, nevartojant žalios česnako skiltelės.

Vartojimas: 2 tabletės per dieną.

Rodyti etiketę

Maisto papildas negali būti naudojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu tinkamai subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.
• Neviršyti rekomenduojamos paros normos.
• Saugoti nuo vaikų.

„NeoLife International" konsultantas Gediminas (ID 57-839596)

Maisto tvarkymo subjekto numeris 290003430

Komentarų nėra