"Sport AMI-TONE" amino rūgštys

Prekės kodas: 935
59,00 €
Amino rugštys Sport AMI-TONE - papildai sportui/ sveikaseima.lt
  • Amino rugštys Sport AMI-TONE - papildai sportui/ sveikaseima.lt

"Sport AMI-TONE" amino rūgštys

Prekės kodas: 935
59,00 €
120 tablečių. Grynasis kiekis 89 g.
Išparduota

Pristatymas per 3 - 5 d.d.
Prekių grąžinimas per 14 d.d.
Patogus ir saugus atsiskaitymas.

Amino rūgštys „Sport AMI-TONE"  maisto papildai sportui ir ne tik. Puikiai tinka asmenims, kurie jaučia nuovargį ir energijos trūkumą ar raumenų skausmą po sunkaus darbo ar fizinės treniruotės. Maisto papildo sudėtyje yra 3 pagrindinės amino rūgštys ir kiti mineralai, bei vitaminai padėsiantys atgauti jėjas ir pagerinti savijautą.

ovargis, trūksta energijos, raumenų skausmas po sunkaus darbo ar treniruotės - tai ne vieno sunkų fizinį darbą dirbančio ar sportuojančio žmogaus problema. Jeigu ir Tau nesvetimas nuovargis, trūksta energijos ar  kankina raumenų skausmas po sporto, išbandyk „Sport AMI-TONE" (papildai sportui), kurio sudėtyje yra 3 pagrindinės amino rūgštys. Tai išbandyta asmeniškai. 

Argininas – kai kuriais atvejais nepakeičiama amino rūgštis. Tai reiškia, kad labai svarbu su maistu aprūpinti ja organizmą, kuomet fiziologiniai jėgų atgavimo poreikiai didesni už organizmo gebėjimą ją gaminti.

Ornitinas amino rūgštis, kuri susidaro skaidant l-argininą. Ornitinas yra svarbus amoniako šalinimo iš kraujo procesui. Ornitinas inkstuose gali vėl virsti argininu ir tokiu būdu suteikti organizmui arginino naudą.

Tirozinas - amino rūgštis, organizme gaminama iš fenilalanino. Tirozinas reikalingas antinksčių hormonų epinefrino (adrenalino), norepinefrino (noradrenalino) ir neutransmiterio dopamino gamybai. 

Cholinas reikalingas centrinės nervų sistemos struktūrai ir funkcijai – yra membranų ir „atminties“ neurotransmiterio acetilcholino dalis. Jis padeda palaikyti normalią lipidų apykaitą.

Inozitolis – maistinė medžiaga, esanti kiekvienoje ląstelėje, kuri atlieka svarbų vaidmenį perduodama signalus. Tai svarbi ląstelių membranų fosfolipidų dalis.

Sudėtyje nėra jokių potencialiai pavojingų stimuliuojančių medžiagų


Jokių dirbtinių medžiagų! Be dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų, saldiklių ar konservantų!

„NeoLife" garantuoja, kad produkte nėra jokių Tarptautinio olimpinio komiteto ar Pasaulinės antidopingo agentūros šiuo metu draudžiamų sudėtinių medžiagų.

Vartojimas: gerti 4 tabletes vakare prieš miegą.

RODYTI ETIKETĘ

NeoLife International" konsultantas Gediminas (ID 57-839596)

Maisto tvarkymo subjekto numeris 290003430

Komentarų nėra