"NeoLife svorio kontrolė programos vadovas - efektyvi svorio metimo programa"

Prekės kodas: 4330
3,17 €

"NeoLife svorio kontrolė programos vadovas - efektyvi svorio metimo programa"

Prekės kodas: 4330
3,17 €

Pristatymas per 3 - 5 d.d.
Prekių grąžinimas per 14 d.d.
Patogus ir saugus atsiskaitymas.

"NeoLife svorio kontrolė programos vadovas - efektyvi svorio metimo programa!"

Išsikelkite tikslus ir jų siekite daug lengviau su "NeoLife svorio kontrolė programos vadovas - efektyvi svorio metimo programa".

Tai kitoks būdas numesti svorį nei visi jau esami ir įprasti. Dažnai svorio metimas yra labai sunkus ir alinantis darbas, kuris sunkiai suderinamas su greitu mūsų gyvenimo tempu. "NeoLife" sukurta "NeoLife svorio kontrolė programos vadovas - efektyvi svorio metimo programa" būtent ir yra pritaikyta prie greito gyvenimo būdo. Su ja pasiekite savo užsibrėžtus svorio metimo tikslus daug greičiau, efektyviau ir lengviau. Gyvenkite pilnavertį gyvenimą. 

Su "NeoLife svorio kontrolė programos vadovas - efektyvi svorio metimo programa" ir "NeoLifeshake" baltyminiais kokteiliais pradėkite kūno linijas tobulinti jau dabar! "Neolifeshake" sudėtyje esančios subalansuotos visavertės maistinės medžiagos padės palaikyti svorio kontrolę, bei numesti svorį.

Paremta glikemijos reakcijos kontrolės technologija, kuri skatins riebalų deginimą bei padės sumažinti jų kaupimą organizme.

Svorio metimas gali tapti dar paprastesnis ir lengvesnis su "NeoLife svorio kontrolė programos vadovas - efektyvi svorio metimo programa".

NeoLife International" konsultantas Gediminas (ID 57-839596)
Komentarų nėra