• Kontaktai
  +3706 11 52257 info@sveikaseima.lt
 • NeoLife kokybė
  Aukštos kokybės papildai ir ekologiška kosmetika
 • Neolife konsultantas
  Nepriklausomas "NeoLife International" konsultantas Gediminas (ID 57-839596)
 • Kontaktai
  +3706 11 52257 info@sveikaseima.lt
 • Pristatymas
  Greitas pristatymas
  per 3-5 darbo dienos
 • Atsiskaitymas
  Saugus atsiskaitymas
  elektronine bankininkyste.

Maisto papildai, ekologiškos namų priežiūros priemonės ir natūrali kosmetika internetinėje parduotuvėje sveikaseima.lt

Aukštos kokybės, ekologiška kosmetika, natūralūs papildai, bei sertifikuoti NeoLife produktai. Puikiai tinkantys visiems besirūpinantiems sveika gyvensena. Galinga jėga sukurta iš gamtos, atskuba į pagalbą.  Visi NeoLife produktai yra paremti gamtos ir pagrįsti mokslo. Imuniteto stiprinimui tinkantis vitaminas C, taip pat yra organizmo apsaugos dalis padedanti kovoti su įvairiais virusais.

Maisto papildai sportui ir ne tik. Dažnai trūksta energijos, jautiesi pavargęs, kankina raumenų skausmas po sunkios treniruotės ar po sunkaus fizinio krūvio darbe. Reikalingas pastiprinimas! Papildai sportui: amino rūgštysvitaminaiprovitaminai, taip pat gerosios bakterijospapildaižuvų taukaivitaminas Dkalcismagnis. Tai vitaminai, kurie skirti ne tik sportui, bet subalansuoti bei tinkantys ir tiems žmonėms, kurie gyvena aktyvų gyvenimą. Ir taip pat rūpinasi savo sveikata. 

NeoLife kosmetika „Nutriance Organic" be parabenų, sertifikuota natūrali ir ekologiška. Tai odos priežiūros linija sukurta iš jūros augalų moksliniu pagrindu. Ši linija sukurta norint sumažinti priešlaikinį senėjimą. 

Pasirūpinkite savo didžiausiu gyvenimo turtu – sveikata.